Przejdź do treści

Śledź nas!

BEZPŁATNA WYSYŁKA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 260 PLN

Skontaktuj się z nami

Zwroty, wymiany i refundacje

Wszelkie zwroty i problemy związane z zamówieniami należy zgłaszać w ciągu trzydziestu (30) dni od daty dostawy.

CraftHub wymieni przedmiot, jeśli wystąpią jakiekolwiek uszkodzenia, brakujące elementy lub słaba jakość wykonania.

Jeśli bezpośrednio uszkodzisz, złamiesz lub zgubisz przedmiot - nie będziesz uprawniony do wymiany lub zwrotu pieniędzy.

  • Aby poprosić o wymianę w przypadku uszkodzenia, brakującego elementu lub słabej jakości wykonania, wyślij wiadomość e-mail do naszego zespołu obsługi klienta na adres support@craft-hub.pl.
  • Aby kwalifikować się do zwrotu pieniędzy (jeśli chcesz zwrócić zamówienie), przedmiot musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi również znajdować się w oryginalnym opakowaniu ze wszystkimi oryginalnymi metkami i etykietami.

NIE przyjmujemy zwrotów w przypadku zamówień, których termin realizacji przekracza 30 dni od daty dostawy.

Aby zwrócić produkt, należy wysłać wiadomość e-mail do naszego zespołu obsługi klienta na adres support@craft-hub.pl.

Aby dokonać zwrotu, wymagamy paragonu lub dowodu zakupu.

  • Prosimy o kontakt w celu uzyskania adresu zwrotnego. Wyślemy Ci szczegóły dostawy do naszego najbliższego obiektu w pobliżu.
  • Prosimy o przesłanie DOWODU wysyłki po zwrocie (np. e-mail / bezpośrednia wiadomość do nas ze zdjęciem pokwitowania), abyśmy mogli użyć go jako odniesienia.
  • Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwrotu wyślemy wiadomość e-mail z powiadomieniem o otrzymaniu zwróconego przedmiotu. Powiadomimy również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu.
  • Jeśli zwrot zostanie zatwierdzony, zostanie on przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności. Zwrot kosztów nastąpi w ciągu 2-7 dni roboczych.

WYJĄTKI


NIE przyjmujemy zwrotów, jeśli

● Przedmioty były już otwierane i używane.

● Klient popełnił błąd podczas zamawiania towarów, na przykład (w tym między innymi) niewłaściwy wybór modelu, niewłaściwy wybór ilości, błąd w charakterze towarów.

 

Wysyłka:

  • Aby zwrócić produkt, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my poprowadzimy Cię przez kolejne najlepsze kroki

Użytkownik ponosi odpowiedzialność za pokrycie kosztów wysyłki związanych ze zwrotem towaru. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.

W zależności od miejsca zamieszkania czas oczekiwania na produkt zastępczy może się różnić.

W przypadku wadliwych lub uszkodzonych produktów prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta pod adresem support@craft-hub.pl w celu dokonania zwrotu lub wymiany.