Follow us!

Get in touch with us

Pozycja została dodana

Uzyskaj 20% rabatu!arrow_drop_up

O nas

Nasza historia

Wszystko zaczęło się w Bangkoku w Tajlandii w 2020 roku, kiedy dwóch przyjaciół i doświadczonych przedsiębiorców e-commerce, Patrick i Ara, postanowiło przekształcić swoją pasję w biznes. Crafthub wyłonił się z chęci połączenia piękna natury z przyjemnością rozwiązywania problemów.

W tym okresie Covid, kiedy dorośli i dzieci byli zamknięci w domu, zdecydowali się uruchomić Crafthub z misją dostarczania wysokiej jakości stylowych drewnianych puzzli w atrakcyjnej cenie. Każdy kawałek drewna opowiada historię, a Crafthub stara się opowiadać te historie poprzez tworzenie niezwykłych drewnianych puzzli.

Od tego czasu Crafthub stał się globalną marką zabawek, obecną na czterech kontynentach i posiadającą sklepy dostępne w dwunastu językach. A najlepsze dopiero przed nami!

Nasz kunszt

Jakość jest podstawą wszystkiego, co robimy. Każda układanka jest starannie wykonana z drewna pozyskiwanego w sposób zrównoważony, co zapewnia jej długowieczność i minimalny wpływ na środowisko. Nasz zespół oddanych rzemieślników i rzemieślniczek wkłada serce i duszę w tworzenie łamigłówek, które są nie tylko oszałamiające wizualnie, ale także przyjemne w rozwiązywaniu.

Inspirowane projekty

Nasze projekty są inspirowane cudami świata przyrody, ludzkimi wynalazkami i prostotą codziennego życia. Każda łamigłówka jest świadectwem naszego zaangażowania w innowacyjność i kreatywność. Wierzymy, że puzzle powinny nie tylko stanowić wyzwanie dla umysłu, ale także pobudzać wyobraźnię.

Nieustannie pracujemy nad nowymi projektami, nowymi tematami i nową współpracą, aby stale zaskakiwać i zaspokajać ciekawość.

Dołącz do nas w podróży

W Crafthub zapraszamy do wyruszenia w podróż pełną odkryć, kreatywności i nostalgii. Nasze drewniane puzzle zostały zaprojektowane tak, aby łączyć ludzi, pobudzać do rozmów, tworzyć trwałe wspomnienia i na nowo rozbudzać radość z zabawy dla wszystkich grup wiekowych.

Dziękujemy za wybranie Crafhub jako części przygody z rozwiązywaniem zagadek. Razem będziemy nadal tworzyć radość poprzez drewno, jeden element układanki na raz!